V18 PLUS SU KAÇAK TESPİT CİHAZI

V18 PLUS SU KAÇAK TESPİT DİNLEME CİHAZI

V18 PLUS akustik su kacak dinleme cihazı beton icindeki su borularının patlak veya sızıntı yapan yeri noktasal tespit etmenizi saglayan ozel olarak tasarlanmıs elektronik cihazdır.
Cihazın Onemli Ozellikleri :
1- V18 plus dıs ortam gurultu seslerini filtreler sadece su sızıntısının sesini net duymanızı saglar. Nokta atısı tespit yapmanızı saglar.
2- Fokus ozelligi; v18 plusun onemli ozelliklerinden biridir Su sızıntısının sesine odaklanır su sızıntısının sesini net ve yuksek duyarsınız.
3- V18 Plus kare sensor cok yuksek hassasiyete sahiptir “1.5 mt” derinlige kadar su kacak sesini duyabilirsiniz.
4- Cihazın yanında verilen ayaklı sensor dıs gurultuleri tamamen filtreler su sızıntısının sesini daha net duymanızı saglar. Ayrıca ayakli sensor ile ayakta, yere egilmeden, su kacagı tespiti yapabilirsiniz.
5- V18 plusun ayaklı sensorune “Metal cubuk” takarak toprak alanda veya dar alanlarda kacak araması yapabilirsiniz.
6- V18 plus dahili sarj edilebilir bataryaya sahiptir. Cihazi 3 saat sarj ederek 50-150 saat cihazı kullanabilirsiniz.
7- V18 plus cihazın ultra hassas ısıklı gostergesi ile kulaklık olmadan kacak araması yapabilirsiniz.
8- Cihazin 2 modu var;Birincisi (X Mod – Normal Mod): Normal Su sızıntı sesini bu modda rahatlıkla duyabilirsiniz.Ikincisi (Deep Mod – Derin Mod): Derin ve sızıntı sesi dusuk olan kacakları bu modda duyabilirsiniz.

CIHAZIN BUTUN YEDEK PARCALARINI KOLAYCA TEMIN EDEBILIRSINIZ
Teknik serviste cihazın her turlu yedek parcası stokta mevcuttur. Gelecek yıllarda dahi uyumlu parcasını kolayca temin edebilirsiniz.2 YIL GARANTILIDIR VE TEKNIK SERVIS HIZMETI VERILMEKTEDIR.
Cihazın Cantasında Neler var ?

1- V18 PLUS kontrol Paneli

2- Ayaklı Sensor

3- Kare Sensor

4- Sensor kablosu

5- Metal Cubuk “vidalı”

6- Kulaklık HQ

7- Sarj Aleti

8- Kullanma Klavuzu

9- Garanti Belgesi

10- Tasıma Cantası
NOT: V18 PLUS cihazın ses kalitesini gormek isterseniz istanbulda adresimize gelerek bakabilir test edebilirsiniz. Size tavsiyemiz v18 plus cihazı gorup test etmeden cihaz almayınız. Cunku cihazın performansına ve ses kalitesine sasıracaksınız.
V18 PLUS KULLANMAK BIR AYRICALIKTIR GEREK FIYATI ILE GEREKSE PERFORMANSI ILE SIHHI TESISAT USTALARININPOPULER TERCIHI OLMAYA DEVAM EDECEKTIR.

FIYAT : 8.500 TL

Siparis : 0(543) 553 49 03

Leave a Comment